AdOcean

Nové kódy umístění

Pokud Vás současné využívání kódů umístění jakkoli omezuje, nabízíme Vám zcela nové řešení AdOcean – nové kódy umístění.

Od této chvíle se reklamy načítají podstatně rychleji.

Díky změně mechanismu uložení reklamy do kódu stránky se podstatně zlepšila rychlost načítání reklam na internetové stránce. Klasickou metodu document.write jsme nahradili naším vlastním systémem.

Na stránce XML můžete emitovat layerové formáty.

Pokud jste vlastníkem stránky vytvořené v jazycích XML+XSLT, víte, že emise layerových formátů v této technologii je velmi komplikovaná. Naštěstí již na všechny tyto problémy můžete zapomenout. Nové kódy umístění Vám umožňují vše, co bylo do této chvíle možné pouze na stránkách napsaných v jazyce HTML, např. emise layerových formátů na stránkách v jazycích XML+XSLT.

Ještě více emisí reklam.

Pokud jste vlastníkem stránky, na které uživatelé tráví hodně času bez opětovného načítání podstránek, jistě vás bude zajímat další funkce nových kódů umístění. Ta umožňuje nové načtení reklamy po dané době (např. 10 vteřin) po kliknutí uživatele na button či po načtení kompletního obsahu webové stránky.

Speciální umístění.

Pro každé umístění je možné definovat funkce, které se zapnou v různých etapách emise formátu. Například těsně před emisí, po emisi nebo v případě, že nedojde k emisi formátu. To je umístění vytvořené na míru, které odpovídá vašim individuálním potřebám nebo potřebám vašeho vydavatele.

Klid, to je jen výpadek.

Vydavatel je pro nás nejdůležitější osobou, a proto jsme při práci na nových kódech věnovali mnoho času vyřešení blokace načítání stránky během výpadku emisního serveru. Umístění kódů na stránce vydavatele při použití speciální technologie garantuje činnost stránky dokonce i během doby, po kterou je emiter (server, na němž je uložena reklama) AdOcean nedostupný.