AdOcean

Hlavní výhody

Cenově dostupné řešení
Nemusíte investovat spoustu peněz do profesionálního reklamního serveru. AdOcean Light je k dispozici na dosah ruky! Ceny začínají od 40 EUR/měsíc. Pokud podepíšete smlouvu na 12 měsíců, zaplatíte pouze 480 EUR/ rok! Navíc za každých 40 eur vynaložených na AdOcean Light dostanete 1 hodinu technické podpory, kterou můžete použít kdykoli budete chtít!

Zvýšení tržeb
AdOcean Light je profesionální reklamní systém pro malé a střední podniky, který jim pomáhá získat konkurenční výhodu a bojuje za mediální rozpočty velkých inzerentů. Modul pro správu prostoru umožňuje zvýšit příjmy z reklamy tím, že jej optimalizuje. Optimalizace výnosů na základě eCPM pomáhá zvyšovat příjmy spuštěním kampaně na umístěních s nejlepším poměrem výkonu. Přesná předpověď kampaní pomáhá snadno řešit jakoukoli nedostatečnou výkonnost a udržuje Vaše příjmy v bezpečí.

Snadná implementace
K instalaci AdOcean Light nepotřebujete žádné technické znalosti! Naši konzultanti Vám budou po ruce celou dobu během Vašeho přechodu na nový reklamní serveru - od vytvoření reklamního prostoru v AdOcean rozhraní po vložení kódu na webové stránky a řešení problémů. Všechny skripty lze stáhnout v zip souboru z rozhraní. Všechny své domény a jejich sekce můžete spravovat v přehledné stromové struktuře.

Moderní reklamní formáty
AdOcean umožňuje sledovat nejnovější reklamní trendy, nabízí sadu plně přizpůsobitelných šablon, včetně rich médií, a to bez příplatku.

Konzultace a technická podpora
Využijte co nejlépe AdOcean adserver s důkladnými konzultacemi a osobními školeními. Gemius provozuje místní pobočky v 17 zemích po celém regionu EMEA, poskytuje business intelligence a tech konzultanty, kteří jsou vždy připraveni Vám pomoci. Každých 40 euro vynaložených na AdOcean Light se rovná 1 hodině technické podpory zdarma pro Vás!

Synergie od značky Gemius a dalších výzkumných nástrojů
Využijte synergický efekt, který je výsledkem kombinací AdOcean s výzkumem gemiusAudience a získejte další socio-demografické údaje návštěvnosti Vaší kampaně a analyzujte dosah svých umístění.