AdOcean

AdOcean API

Co znamená API AdOcean?

API AdOcean je nástroj, který umožňuje propojení vnější aplikace se systémem AdOcean. Pomocí API AdOcean můžete získat údaje o kampaních, formátech, příkazech, statistikách emisí atd. API AdOcean znamená nejen načítání dat ze systému AdOcean, ale také možnost kompletního spravování (přidávání, změny nebo odstraňování) reklamního prostoru, inzerentů či agentur a kampaní i jednotlivých prvků kampaní.

Vytvořte si pomocí našeho API vlastní aplikaci.

Pokud jsou vaše nároky vyšší než umožňují služby standardního rozhraní, můžete si díky API AdOcean vytvořit aplikaci šitou na míru. Můžete například integrovat AdOcean do vlastního systému statistik, účetního systému nebo systému spravování komunikace s klientem.

Kolik to stojí?

Používání API Adocean pro vás nebude znamenat žádné další výdaje. Pokud již jste naším klientem, můžete jej používat za stejných podmínek jako rozhraní AdOcean, zcela zdarma.

Od čeho mám začít?

Pokud máte účet AdOcean, bude nejlepší začít od toho, že se seznámíte s potřebnou dokumentací. K ní získáte přístup pomocí následujícího formuláře. Login a heslo k dokumentaci API jsou jiná, než k systému AdOcean. Pokud tyto údaje nevlastníte, kontaktujte nás.